JAK O NÁRAMEK PEČOVAT

Tak jako pečujeme o své zdraví je potřeba pečovat i o zdraví vybraného kamene. Jsou kameny, které vyžadují specifickou péči, obecně ale platí, že kámen, který přijímá energii a špatné vlivy je potřeba čistit.

Očista kamenů se provádí pod tekoucí vlažnou vodou či v misce s vodou několik hodin (vzhledem k tomu ale, že se v tomto případě jedná o šperk a součástí náramku jsou i jiné komponenty než kámen, namáčení moc nedoporučuji). Náramky, kde se kámen kombinuje s chirurgickou ocelí (ta může po čase zmatnět), lze čistit (eko) mýdlovou vodou a poté utřít dosucha jemným hadříkem z mikrovlákna. V žádném případě nepoužívejte chemické přípravky!

Po očistě můžete zahájit nabíjení kamenů. To se různí podle druhu a ve většině případů se doporučuje nabíjet spolu s křišťálem.

Každý kámen, stejně jako každý člověk, je jiný a proto i on vyžaduje vždy něco jiného. Některé kameny se nabíjí na přímém slunci, jiné za denního světla, ale přímé slunce jim nevyhovuje a jsou i takové, které se mohou nabíjet pouze v noci, za působení měsíce, protože sluneční svit je znehodnocuje.

Kameny, které se mohou nabíjet pouze v noci:
Ametyst, Granát, Jaspis, Křemen, Labradorit, Lapis lazuli, Malachit, Měsíční kámen, Nefrit, Obsidián, Opál, Rodochrozit, Rubín, Růženín, Sodalit, Topaz.

Poznámka:
Nepsaným pravidlem při používání drahých kamenů je osobitost. Na kámen, který nosíte, byste neměli nechat sahat a působit jiného člověka, protože, jak již bylo řečeno, kameny mají schopnost vstřebávat energie z okolí a předávat je svému nositeli a ovlivňovat ho.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení