Ale dobrý den!

Tak jak se rozhodnout, že? Žijeme prostě v době, kdy je všeho milion druhů. A tak se není čemu divit, když nás přepadne taková ta rozhodovací paralýza. V tomto případě radím jít starou dobrou vylučovací metodou.

Pokud Vám i tak zbylo několik favoritů, nejlépe je kupte všechny, to je jasné... :)

Další možností, a tu doporučuji, je, abyste si vybavili, co máte doma v šatníku a volili takový model, který co nejvíc unosíte. Rocksi nerado leží v šatníku :) To samé lze udělat, pokud kupujete pro kamarádku, pro přítele,... pro kohokoli. Jak se Váš blízký nejčastěji obléká? Co rád nosí? Jaké barvy nosí nejčastěji?...

Dobrou zprávou je, že Rocksi má široký sortiment pro pány. A my ženský víme, jak náročný může být výběr daru pro naše muže :) Více o tomto tématu píšu na tomto odkazu.

Když stále tápete, je možné vybírat podle ceny, seřadit si zboží od nejprodávanějších nebo vsadit na ententýky

Další možností je vybírat podle znamení zvěrokruhu

Nebo ještě lépe! Podle vlastností jednotlivých minerálů.

Při "nejhorším" Vám vybraný produkt rádi vyměníme za jiný :) Ze zákona je tato lhůta pro výměnu 14 dní. My jsme tu ale normální, tak kdybyste tu lhůtu prošvihli, klidně se na nás obraťte i tak. Jistě vyjdeme vstříc :)

A když nás budete sledovat, sem tam se objevujeme na nějakých akcích, festivalech, trzích... A tam si můžete náramky, náušnice, přívěsky, a prostě všechno pořádně prohlédnout, ohmatat a vyzkoušet. Těšíme se na shledání! :)

S radostí. Vaše Rocksi.