JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT NÁRAMEK

 

Ahoj, vybíráte náramek pro sebe nebo pro někoho jiného a nevíte si rady podle čeho vybrat? 

Nabídnu Vám zde hned několik možností, jak si náramek vybrat. Vybírat můžete např. podle znamení zvěrokruhu, podle působení jednotlivých minerálů a jejich vlastností, podle čaker nebo prostě jen tak podle barvy. Já osobně Vám ale doporučuji řídit se vlastní intuicí a vybírat prostě podle toho, jak se Vám který náramek líbí. Často je tomu právě tak, že onen náramek, který Vás osloví svým vzhledem hned napoprvé, je pro Vás ten pravý. 

 

Tak teď už je to jen na Vás :-) 

 

A jak si vybrat správnou velikost náramku? 

Pro správný výběr velikosti náramku musíte znát obvod zápěstí. Obvod zápěstí změříte nejlépe pomocí krejčovského metru. Metr přiložíte kolem zápěstí tak, aby se do ruky nezařezával, ale ani aby nebyl příliš volný. Měříte to zápěstí, na kterém chcete náramek nosit. Pokud krejčovský metr nemáte, můžete si pomoci provázkem, který následně přiložíte k pravítku nebo jinému měřítku. K naměřené hodnotě obvodu zápěstí připočítáte 1 -1,5 cm, podle toho jak volný náramek chcete mít. 

Pokud náramek máte pro někoho jiného a neznáte a ani nemáte možnost obvod zápěstí změřit, můžete objednat náramek dle standardních velikostí. Standardní DÁMSKÁ velikost obvodu zápěstí je 16-17cm, doporučená velikost dámského náramku je tedy 17-18cm. PÁNSKÁ standardní velikost obvodu zápěstí je 19-20cm, doporučená velikost náramku je tedy 20-21cm. 

Pokud si přeci jen nevíte rady, napište mi na e-mail: naramkyrocksi@gmail.com nebo na SMS/WhatsApp 775 906 089, ráda Vám s výběrem pomůžu. 

V případě, že byste si přeci je objednali náramek, který Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete náramek do 14ti dnů vrátit či požádat o jeho výměnu. Ostatní ujednání, jak postupovat v případě vrácení či výměny zboží najdete v obchodních podmínkách.  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení